ďťż

BoĹźe Narodzenie i Adwent

photo

Pisanie głupot
  Przedstawiam propozycję dodania punktu do regulaminu, mówiącego o zabronieniu pisania postów, w których podane są informacje nieprawdziwe, byle dostać +1 do postu (i w konsekwencji do długości penisa). To nic, że nie wie się nic o danej sprawie.

Chodzi mi o posty takie jak ten:

Cytuj:
Igrexou napisał (Wyślij 2875525) Zdecydowanie najbardziej polecam mBank :P Mimo iż nie dostaje sie odsetek, to nie płaci sie nic za prowadzenie. Niestety ja wybrałem inteligo i teraz trochę żałuję :P najwięcej 39 groszy odsetek :D podczas, gdy nieprawdą jest część o odsetkach.

Wszystko.


A może koleś nie chciał sobie przedłużyć penisa pisząc debilizmy, tylko po prostu się pomylił?

A co do dodania tego punktu to mam mieszane uczucia, więc się nie wypowiem ;P
@autorze: mnie się wydaje, że to Ty teraz właśnie posta nabiłeś, zakładając ten bezsensowny temat... Jeśli już chcesz na kogoś kapować, to zrób to na PW bądź zraportuj posta.

Czy zawsze, jak ktoś napisze popierdolonego posta będzie zakładany nowy temat ?

rzekłem...

@edit: btw: jak się kurwa nie znacie na ofertach banku itp. to się nie wypowiadajcie, prosta sprawa...

@apode: no widzisz, Dzid sam 'zjebał akcję'...

@Dzid: ale tutaj BYŁ post apode'a...nie wiem, po co apod go usunął :S

zamknij temat i będzie po sprawie, elo...
Kadra warnuje za takie rzeczy, nawet bez tego pkt. w regulaminie, który i tak nie jest potrzebny...

Generalnie, nie ma po co tworzyć pkt. w regulaminie, że nie wolno pisać głupot, skoro i tak delikwenci którzy takie rzeczy piszą są warnowani...


Cytuj:
Regulamin napisał 25. Pisanie bezsensownych postów mających na celu nabijanie licznika bądź zdobycie określonej rangi będzie dostrzeżone i odpowiednio "nagradzane". ?
Koleś się po prostu pomylił, albo na serio nie dostaje odsetek, nie mogłeś go po prostu poprawić?
Seth: mam wrażenie, że mowa tu o głupich postach typu "asoidhafsiuhasuifgsaiu" lub w temacie o sporcie "lubie kefir". I nie pomylił się, tylko czuł wewnętrzną potrzebę napisania czegokolwiek. To jakby na pytanie "Gdzie we Wrocławiu znajdę komis?" otrzymać odpowiedź z wymyślonym adresem. Poza tym sprawdzenie jakiejś informacji w dzisiejszych czasach nie jest czasochłonne.

Suffek: zależało mi na postach, dopóki nie "zdobyłem" pięćsetnego. Co do "kapowania", nie chodzi tu o żerowanie na jakiejś osobie, tylko ten przykład mi się napatoczył jako pierwszy.

Cytuj:
Suffek napisał (Wyślij 2884553) #apode: no widzisz, Dzid sam 'zjebał akcję'... wtf? Nie widzę tu posta apode'a
Cytuj:
Idler napisał (Wyślij 2884554) Generalnie, nie ma po co tworzyć pkt. w regulaminie, że nie wolno pisać głupot, skoro i tak delikwenci którzy takie rzeczy piszą są warnowani... Dlatego trzeba ich poinformować punktem regulaminu żeby tego nie robić.
*top
Myślę że zamiast warnowania każdej pomyłki/głupiego posta wystarczy że osoba znająca się na rzeczy zdementuję głupią wypowiedź i napisze poprawną wersję.

*Idler
Mimo wszystko ważniejsze jest żeby nie wprowadził kogoś w błąd niż że będzie miał tego jednego posta więcej.
Cytuj:
-Lord Astaroth- napisał Dlatego trzeba ich poinformować punktem regulaminu żeby tego nie robić. Nie potrzeba pkt. regulaminu, żeby wiedzieć, że głupich postów poszerzających ogólny debilizm się po prostu nie pisze....

Cytuj:
-Lord Astaroth- napisał Myślę że zamiast warnowania każdej pomyłki/głupiego posta wystarczy że osoba znająca się na rzeczy zdementuję głupią wypowiedź i napisze poprawną wersję. A delikwent, tak czy siak będzie miał na liczniku +1 post, a chyba właśnie to chcemy wyeliminować, prawda?
Cytuj:
Dzid napisał (Wyślij 2884564) Seth: mam wrażenie, że mowa tu o głupich postach typu "asoidhafsiuhasuifgsaiu" lub w temacie o sporcie "lubie kefir". I nie pomylił się, tylko czuł wewnętrzną potrzebę napisania czegokolwiek. To jakby na pytanie "Gdzie we Wrocławiu znajdę komis?" otrzymać odpowiedź z wymyślonym adresem. Poza tym sprawdzenie jakiejś informacji w dzisiejszych czasach nie jest czasochłonne. Jesteś nim, że tak dobrze znasz jego wewnętrzne potrzeby? Widzisz, że ktoś pisze głupoty to go popraw, zamiast robić afery.
Nie mozesz go poprawic albo reportnac ?
Cytuj:
Przedstawiam propozycję dodania punktu do regulaminu, mówiącego o zabronieniu pisania postów, w których podane są informacje nieprawdziwe, byle dostać +1 do postu (i w konsekwencji do długości penisa). To nic, że nie wie się nic o danej sprawie. Było i pogódź się z tym, że są różne maści użytkowników i niektórym ewidentnie bardzo zależy na nabiciu posta. Anyway, pomyłka jest rzeczą ludzką.
naprawde taka wielka roznice robi Ci zbagatelizowany 0,01%?
Do tego Igor ma spore obroty, wiec po ilustam tranzakcjach znikaja odsetki itd.
Ile jeszcze razy muszę powtarzać, że użyłem tego posta jako przykładu?! Jeśli temat nie zostanie zamknięty, zobowiązuję się do jutra znaleźć jeszcze kilka przykładów pisania o sprawach, nt. których nie ma się pojęcia.

Pekezu: Ale ja myślę, że on nigdy nie miał konta w mbanku, skoro żałuje, że ma inteligo. Poza tym można prześledzić całą historię rachunku.
Dzid, Ty jakos przedstawiciel mBanku jestes czy co, ze tak walczysz o jego dobre imie?

Zreszta, czego wy od nas oczekujecie? Ze bedziemy teraz sprawdzac kazda informacje ktora podaja uzytkownicy w swoich postach w celu weryfikacji czy nie pomylili sie? A jesli juz sie pomylili, to ich warnowac? Chyba macie nierowno pod sufitem.